• Home
  •   Lembaga Pengarah

• PENGERUSI
ACADEMICIAN TAN SRI DR. IR. AHMAD TAJUDDIN ALI, FASc. ACADEMICIAN TAN SRI DR. IR. AHMAD TAJUDDIN ALI, FASc
(16 Februari 2019 - 15 Februari 2021)

Pengerusi Bersama (Industri)
Kumpulan Industri-Kerajaan Malaysia bagi Teknologi Tinggi (MIGHT)
• AHLI
1 YBHG. PROF. DR. RAHA BINTI ABDUL RAHIM
Naib Canselor,
Universiti Teknikal Malaysia Melaka
1 YB DATO' HASIM BIN HASAN
(1 April 2019 - 31 Mac 2022)
Setiausaha Kerajaan Negeri Melaka,
Pejabat Kerajaan Negeri Melaka
1 YBHG. PROF. DR. RAHMAH BINTI AHMAD H. OSMAN
(1 Julai 2019 – 30 Jun 2022)

Pengarah
Bahagian Education Malaysia,
Jabatan Pendidikan Tinggi,
Kementerian Pendidikan Malaysia.
1

YBHG. DATUK NIK AIRINA BINTI NIK JAFFAR
(15 Februari 2018 - 14 Februari 2021)
Pengarah Urusan Projek-Projek Khas,
UEM Group Berhad

YBHG. DATUK DR. HJ. ZAHAZAN BIN MOHAMED
(15 Disember 2018 - 14 Disember 2021)
Pengarah Urusan,
Telaga Biru Sdn. Bhd.

YBHG. DATO' ROSLINA BINTI ZAINAL
(15 Mac 2019 – 14 Mac 2022)
Felow Kanan,
Bahagian Strategi Penyelidikan dan Pelaburan Khazanah (KRIS),
Khazanah Nasional Berhad

1 YBRS. PROF. DR. MOHD RIDZUAN BIN NORDIN
(
1 April 2018 - 31 Mac 2021)

Profesor (Gred Khas B) VK 6
1 YBRS. ENCIK ZULKHAIRIL AMAR BIN MOHAMAD
(1 April 2019 - 31 Mac 2022)

Ketua Penolong Pengarah,
Pejabat Belanjawan Negara,
Kementerian Kewangan Malaysia
 
• AHLI SILIH GANTI
1 YBRS. PROF. MADYA DR. ZURAIDAH BINTI ABD MANAF 
(15 Disember 2018 – 14 Disember 2021)
Ketua Pusat Sitasi Negara
• SETIAUSAHA
1 YBRS. EN. MASDZARIF BIN MAHAT 
Ketua Pegawai Operasi, Universiti Teknikal Malaysia Melaka
 

 

PENYELIDIKAN & INOVASI

Terokai Penyelidikan dan Inovasi bersama UTeM

Lanjut

Masukkan alamat email anda untuk langganan Aktiviti UTeM: